گفت و گو با ایجنت نمایندگی سعادت آباد
سه شنبه 12 آبان 1394 ساعت 09:02 | نوشته ‌شده به دست حامد حمزه لو | ( نظرات )

گفت و گو با علی جلالی؛ مسئول برگزاری مسابقه دیدار دوستانه ستارگان هنر - کنگره 60

با سلام خدمت شما، لطفا در خصوص نحوه برگزاری و باز خورد این مسابقات توضیحاتی رو بدید.

ابتدا سلام عرض میکنم خدمت همه مسافران و همسفران محترم کنگره 60 و همچنین از بچه های گروه سایت هم تشکر می کنم. در خصوص باز خورد این مسابقه من باید به سال های قبل رجوع کنم چون اتفاقاتی که در سال ها گذشته افتاد نتایج بسیار خوبی رو در سایت ها، خبرگزاری های مختلف و برنامه های تلویزیونی و به طور کلی رسانه های مختلف داشت.

به عقیده بنده این یک جهشی برای فوتبال و اعضای کنگره بود. امیدوارم که امسال هم به روال مسابقات قبلی این رویداد رو به خوبی برگزار کنیم.

لطفا از روند و میزان کار انجام شده برای برگزاری این مسابقه بفرمایید.

در ابتدا من از اعضای محترم شورای ورزشی و در راس آن از آقای مهندس که نگهبان شورا هستن تشکر می کنم که واقعا حمایت خودشون رو به نحو احسن انجام دادن. همچنین از دوستانی که در این مدت در کنار من بودن، آقای کاظم میرباقری، آقای تیمور، آقای علی کاشی و تمام بچه هایی که کمک کردن.

برنامه ریزی این مسابقه اگر اشتباه نکنم دو تا سه ماه پیش بود که صحبتش با آقای مهندس شد و ایشون اجازه برگزاری این مسابقه رو دادن. توی این مدت هم دلیل عقب افتان تاریخ این مسابقه یکی به خاطر برنامه ریزی ها و هماهنگی های لازم بود و دلیل دیگر آن هم تداخل این مسابقه با دیگر مسابقات فوتبال لیگ و مسابقات ملی ایران بود که پیدا کردن تاریخ مناسب برای پوشش رسانه ای این مسابقه رو مشکل کرده بود. در حال حاضر هم که زمان چندان زیادی به برگزاری این مسابقه نمونده چندین تیم اعم از تدارکات، بچه های سایت و تیم های دیگر در حال کار برای برگزاری هر چه بهتر این مسابقه هستن که حتی گاهی تا دیر وقت هم این دوستان درگیر کار هستن.

برد باخت در این مسابقات چه قدر مهم است؟

شعار ما در کنگره "یا می بریم یا می آموزیم است". این جمله ای هست که شاید باید زمان زیادی را برای تفکر و درک بهتر آن صرف کرد. هر تیم و یا حتی هر انسانی دوست داره در کاری که انجام میده برنده باشه. اما خدا رو شکر نه هدف ما و نه تیم ستارگان در برگزاری این مسابقات برد و باخت نیست. ما حتی قبل از برگزاری مسابقه هم به نتیجه دلخواهمون رسیدیم. همه ما با یک حال خوش به سر تمرین میریم، همه ما با یه حال خوش به استقبال برگزاری مسابقه می ریم و در کنار هم هستیم.

افرادی که برای دیدن مسابقه میان هم برای تشویق تیم ما و هم برای تیم ستارگان می آیند. نتیجه عددی این مسابقه چندان اهمیتی ندارد، پیروزی اصلی رساندن پیام رهایی کنگره است، تا شاید فردی دیگری به این حال خوش دست پیدا کند.

 در خصوص مهمانان حاضر در این مسابقه و اینکه چه افرادی حمایت خودشون رو اعلام کردن بگید.

ما طبق رسم هر ساله از مسئولین محترم ستاد مبارزه با مواد مخدر که همیشه هم لطفشون شامل حال ما بوده دعوت می کنیم. سال گذشته ما وزیر محترم وزارت امور خارجه، جناب دکتر ظریف رو دعوت کردیم که لطف کردن مشاور خانم افخم سخنگوی وزارت امور خارجه تشریف آوردن. برای این مسابقه هم دوباره این دعوت نامه رو ارسال کردیم که دو روز پیش از دفتر ایشون تماس گرفتن و گفتن که آقای ظریف تشکر کردن از دعوت ما و پوزش خواستن از عدم شرکت در این رویداد به دلیل تقارن با جلسه بسیار مهمی که داشتن. که همین تماس ایشون هم بسیار برای ما ارزشمند است. از دیگر مهمانان، جناب آقای دکتر ربیعی وزیر محترم کار هستن که امیدواریم تشریف بیارن. جناب گری لوئیس نماینده سازمان ملل در ایران که لطف کردن به عنوان کاپیتان در تیم ما به صورت افتخاری بازی کنند که این یک اتفاق خوب و یک برگ برنده برای ما است. از نمایندگان محترم مجلس و شورای شهر هستن و تشریف میارن و بسیاری مهمانان دیگر که ما از حضورشون بسیار استقبال می کنیم.

 لطفا در مورد هزینه های انجام شده برای این دیدار بگید.

نکته ای که اول لازم من بهش اشاره کنم این است که، اگر این مسابقه بخواهد در شرایط عادی برگزار شود به تصور من باید بالای 100 میلیون تومان هزینه شود. به طور مثال هزینه اجاره زمین برای یک بازی دوستانه 5 تا 6 میلیون تومان است ولی خوب با لطف دوستان به ما، این هزینه کمتر پرداخت شده.

تیم ستارگان هنر برای حضور در هر بازی حداقل دریافتی 50 تا 60 میلیون تومان دارن که باز از ما هزینه ای رو دریافت نکردن و در کنار ما شانه به شانه برای رساندن پیام رهایی حرکت می کنن.

هزینه های دیگر مربوط به پذیرایی، تهیه لباس، حضور آمبولانس و... است که خدا رو شکر برای ما با قیمت های بسیار پایین تری صورت می گیره. با تمام این تفاسیر همین مسابقه حول و حوش  10 میلیون تومان برای ما هزینه برجای گذاشت که انشاالله این هزینه مادی با یک برگشت معنوی جبران می شود.

 آیا ما در برگزاری این مسابقه اسپانسر یا حامی مالی هم داریم؟

ما حاملی یا اسپانسر خارج از کنگره نداریم. اگر حمایتی شده از داخل خود بچه های کنگره و تیم بودن که امیداورم در روز مسابقه با نصب بنر های مختلف در محل برگزاری مسابقه از حمایت این افراد و نمایندگی ها تقدیر به عمل بیاد.

طبق دیدگاه و تفکر کنگره ما هیچ حاملی مالی خارج از کنگره نداریم و حتی حضور افراد برای تماشای مسابقه هم یک حمایت با ارزش است.

 لطفا در مورد بازیکنان و تیم کنگره توضیحاتی رو بفرمایید.

بازیکنان تیم کنگره از اعضا و رهایافتگان خود کنگره 60 به همراه دو همسفر که باز هم اونا از اعضای رسمی کنگره هستن و مسافر دارن و علاقه بسیاری داشتند و در تمرین های تیم شرکت می کرند تشکیل شده. به طور کلی هیچ بازیکنی خارج از اعضای کنگره 60 در تیم ما وجود نداره.  هدف ما چیز دیگر است به همین خاطر احتیاجی به وارد کردن بازیکن از خارج اعضا نداریم. هدف ما به طور مثال رساندن پیام یک مصرف کننده شیشه است که می تواند به جایی برسد که در این سطح فوتبال بازی کند است، نه برد و باخت. که به طور واقعی هم تمام اعضای دارای شرایط مشابه در این مورد هستند. محسن رزمی مصرف کننده شیشه بوده، محسن کشانی مصرف کننده شیشه بوده، علی کاشی هروئین مصرف می کرده، محمد رضا مصرف کننده کراک و شیشه بوده و تمام اعضا که اگر بخوام نام ببرم دارای چنین شرایطی بودن که اکنون پس از درمان در کنگره در چنین سطحی در حال ورزش حرفه ای هستن.

 در آخر اگر صحبت یا پیامی به اعضای کنگره دارید بفرمایید.

عرض خاصی ندارم و فقط از بچه ها، چه مسافران و چه همسفران دعوت می کنم تشریف بیارن و در برگزاری این مسابقه ما را یاری کنند تا بتونیم بار دیگر یک اتفاق خوب رو در کنار یکدیگر رقم بزنیم. با توجه به شرایط این یک فرصت خوب هم میتونه برای حضور خانم ها و دیدن یک مسابقه فوتبال باشه. از تمام دیدبانان، ایجنت ها و مسئولین شعب از طرف خودم و اعضای تیم فوتبال دعوت می کنم که در این روز ما را با حضورشون خوشحال کنند.

 با تشکر از فرصتی که در اختیار ما گذاشتید.

 تهیه گزارش حامد خزائی پور.

کنگره 60


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
فاطمه چهارشنبه 13 آبان 1394 11:55
آقای حمزه لو خدا قوت
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات