کارگاه آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه مسافران
یکشنبه 26 آذر 1396 ساعت 22:54 | نوشته ‌شده به دست داود جان بیگلر | ( نظرات )
بنام قدرت مطلق الله


دهمین جلسه از دور بیستم کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه مسافران با دستور جلسه (جشن همسفر) با استادی همسفر آقای همسفر قاسم و نگهبانی آقای مجید و دبیری آقای احمدرضا رأس ساعت 17 آغاز به کار نمود.


خلاصه سخنان استاد:

من معتقدم وقتی که من و مسافرم به سفر دوم میرسیم، من همسفر حالم بهتر از مسافرم میشود، چون من همسفر شاهد رهائی معشوقم ( پسر من معشوق من است) هستم و بعلاوه چون روابط اجتماعی من خیلی بیشتر از پسرم (مسافرم) میباشد این رهائی در روابط اجتماعی من تاثیر بسزائی خواهد داشت، بنابراین خوشحالی من خیلی بیشتر از مسافرم است. پس توصیه میکنم که دوستان در مورد همسفرانشان کمی اصرار داشته باشند که به کنگره بیایند و یک سعادت بسیار نفیسی را کسب نمایند.


در صفحه 232 کتاب 60 درجه در مبحث فرق نگاه رعد به نگهبان میگوید: "ما برای وصل شما به آنانی که باید به این طریق رها شوند مقدمات را مهیا خواهیم نمود."

من مثال خودم را میزنم که متوجه شوید که مقدمات چگونه فراهم میشود:

در یک شرکت که حدود 550 پرسنل دارد در سمت مشاور مدیر عامل مشغول کار بودم که مدیر عامل جدیدی آمد و دستور انجام مصاحبه های استخدامی در کلیه سطوح توسط شخص خودش را داد، بعنوان مشاور به ایشان پیشنهاد دادم که بعلت بالا بودن حقوق و مزایای ایشان اجازه انجام مصاحبه استخدامی در سطوح پایین تر را به منابع انسانی بدهد که ایشان نپذیرفت.

یک روز که ایشان در مرخصی بودند ، انجام یک مصاحبه استخدامی راننده برای شرکت را به من واگذار کردند پس از انجام مصاحبه و پرسیدن سوالات معمولی و عام، چون پسر من درگیر مصرف مواد مخدر بود در آخر کار از ایشان یک سوال پرسیدم و بهشون گفتم که اگر دوست داشت جواب بدهد که آیا تا به امروز درگیر مواد مخدر بوده است یا خیر؟ بر خلاف انتظارم  ایشان جواب داد بله ، من در گذشته به مدت 10 سال تریاک مصرف میکردم و الان 5 سال است که آزاد و رها هستم و بعدش شروع به توصیف کنگره 60 نمود و اطلاعات خوبی از آن به من داد.

پس از اتمام مصاحبه، محل کارم را به سمت منزل ترک کردم و از پسرم نیز خواستم که به منزل ما بیاید و تصمیم گرفتیم که فردای آنروز به اتفاق همسر و فرزندم به کنگره بیائیم و الان پسرم 2 سال و سه ماه است که از بند مواد آزاد و رها می باشد.

مدیر عامل جدید که اتفاقا بیشتر از دو ماه در شرکت ما نبود، مامور بود تا این اتفاق را برای ما و رهائی پسرم رقم بزند.


استاد همچنین ادامه داد : یکی از همسفران در مشارکت خودش گفت که خداوند همه بندگان خودش را دوست دارد ولی ما اعضای کنگره را در آغوش گرفته است، من نیز به این امر معتقدم چون من آموزش چگونه زیستن ، چگونه با اطرافیان خود رفتار کردن را تا قبل از حضور در کنگره 60 فرا نگرفته بودم. کسی دانائی عام را کسی به ما آموزش نداده بود که مثلا با همنوع، همکار و یا همسر خود چگونه رفتار کنیم تمتم این ریزه کاریها را در کنگره فرا گرفته ام. تا جائی که میتوانیم باید مطالب آموزشی را از کتب و سی دی ها استخراج کنیم و آنها را چندین بار مطالعه و یا گوش بدهیم.

 یکی از دلایلی که همسفر من به کنگره نمی آید، عدم دریافت مناسب آموزشهای کنگره توسط مسافر است ، یعنی باید مسافر تغییرات خود را که حاصل دریافت آموزشهاست را چنان عیان نماید که همسفر وجود تغییرات بزرگ را درک کرده و به آمدن کنگره تشویق گردد و این سعادت و فیض عالی بصورت مضاعف به خانواده برسد. من آمده ام تا در اینجا عوض شوم و یک انسان جدیدی شوم و انرژی مثبت را به خانواده خود منتقل نمایم. صحبت زیادی دارم ولی متاسفانه فرصتم تمام است.


نویسنده: داود  - لژیون آقا شاهرخ لژیون هشتم


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات